Suosittu, kolmesta rakennuksesta koostuva Aonang Buri Resort sijaitsee lähellä Noppharat Tharan rantaa, jolta on hyvät yhteydet läheisille saarille. Pitkähäntäveneen kyydissä pääsee hetkessä lumoavan kauniille paratiisirannoille. Ao Nangin keskustan kauppojen ja ravintoloiden ääreen kävelet kymmenessä minuutissa.
Viihtyisällä pihalla nautitaan auringosta uima-altaan äärellä, josta osa on erotettu lapsille. Huoneet ovat tilavia, ja osassa niistä on terassilta pääsy uima-altaaseen.
The Leaf Oceanside -hotellissa vietetään rentoja lomapäiviä trooppisen verheässä puutarhassa uima-altaan äärellä. Keskeisellä paikalla sijaitsevasta hotellista on lyhyt kävelymatka niin Nang Thongin rannalle kuin Khao Lakin keskustaankin. Allasalueella voit tilata virkistäviä juomia baarista. Ravintolassa nautitaan thaimaalaisen ja kansainvälisen keittiön antimia. Hemmottelevasta thaihieronnasta voit nauttia kylpyläosaston lisäksi myös puutarhassa.
Viihtyisät ja valoisat huoneet ovat kaksikerroksisessa rakennuksessa ja useissa pienissä taloissa, joita ympäröi vehreä kasvillisuus.
Keskustaan
900 m Ao Nangin keskustaan
Uimarannalle
50 m Noppharat Tharan rannalle
Pääseekö lentokenttäbussilla hotellin eteen
kyllä
Onko hotellin lähellä ruokakauppaa (1 km:n säteellä)
on
Mahdolliset meluhaitat
Liikenteen äänet kantautuvat ravintolaan ja osaan huoneista.
Huoneiden sijainti
sivurakennuksessa
Huoneiden lukumäärä hotellissa
70
Huoneiden keskimääräinen koko
n. 32 m²
1
Keskustaan
700 m
Uimarannalle
Nang Thongin rannalle 200 m
Pääseekö lentokenttäbussilla hotellin eteen
kyllä
Kävelyetäisyys bussilta hotellille
alle 100 m
Onko hotellin lähellä ruokakauppaa (1 km:n säteellä)
on
Huoneiden sijainti
bungaloweissa, sivurakennuksessa, erillisessä rakennuksessa
Huoneiden lukumäärä hotellissa
124
Huoneiden keskimääräinen koko
Leaf-huone n. 38 m², Garden-huone n. 55 m², Cottage- huone n. 40 m², Palm Villa -huone n. 40 m²
Varaa huoleton Aurinkomatka-paketti verkosta ilman palvelumaksua!